otázky?
ptejte se!

Novinky v platformě

Vyšší bezpečnost webu díky HTTPS

Mezi hlavní tři důvody používaní HTTPS, které Google uvádí, patří autentifikace, datová integrita a šifrování. HTTPS šifruje komunikaci v počítačové síti a byl vyvinut především s ohledom na bezpečné internetové transakce.


Zavedení EET pro internetové obchody

Jistě jste si všimli, že již byla zavedena první etapa povinné elektronické evidence tržeb (EET) a to pro hotely a restaurační zařízení. Další etapa se však dotkne každého subjektu, který prodává na internetu ...Digimadi a jeho nové funkce / změny (únor 2016)

Pro ještě větší pohodlí vašeho podnikání Digimadi platformu neustále rozšiřujeme o nové funkce. A aby vám žádná z naších novinek neunikla, přinášíme vám podrobný přehled všech aktuálních změn.


Nakupujte a prodávejte v novém Digimadi tržišti

S velkým potěšením můžeme oznámit, že jsme spustili náš Digimadi Market, kde mohou uživatelé naší platformy vzájemně prodávat a nakupovat své služby. Otvíráme tak prostor získat rychle, levně a kvalitně ...


Nový dvouúrovňový provizní program

Jsme rádi, že nás podporujete a doporučujete svým přátelům, rodině i svému okolí. A protože chceme, aby pro vás byla spolupráce ještě více zajímavavější, přicházíme s novým provizním programem, a to dvouúrovňovým.

Vyzkoušejte si digitální kancelář na 30 dní

JDU DO TOHO