otázky?
ptejte se!

Novinky v platformě

Nový dvouúrovňový provizní program

Jsme rádi, že nás podporujete a doporučujete svým přátelům, rodině i svému okolí. A protože chceme, aby pro vás byla spolupráce ještě více zajímavavější, přicházíme s novým provizním programem, a to dvouúrovňovým.

První úroveň zůstává stejná jako jste byli zvyklí doposud. Tedy 30% z tarifního balíčku u první fakturace, 15% z  prodloužení či navýšení parametrů tarifního balíčku. Nově však rozšiřujeme 5% provizi i z našeho tržiště prací. Tedy pokud si Vámi přivedený zákazník cokoliv objedná v tržišti - získáváte provizi.

Cílová skupina uživatelů

Do cílové skupiny Digimadi patří každý, kdo nějakým způsobem podniká na internetu - provozovatelé e-shopů, marketéři, SEO konzultanti apod. Digimadi rovněž poskytuje pro on-line podnikatele nástroje agendy (faktury, pokladna, správa klientů), kde je cílem co největší automatizace úkonů.

Nově druhá úroveň

Zcela nově však nabízíme provizi 3% z odměny provizních partnerů, kteří přivedli jiné zákazníky. Pokud tedy doporučíte někoho kdo bude dále doporučovat, získáte tím zajímavou a stále rostoucí odměnu.

Hlavní výhody partnerského programu

  • Vysoká provize - Za objednávku nejoblíbenějšího tarifu Basic získáte provizi ve výši 592 Kč.
  • Dlouhá životnost cookies, a to 6 měsíců a široká možnost propagace (vlastní www, sociální sítě, e-mailing).
  • Možnost agenturní a subdodavatelské spolupráce.
  • Doživotní provize.

 

Registrace do partnerského programu

Zpět na přehledVyzkoušejte si digitální kancelář na 30 dní

JDU DO TOHO