otázky?
ptejte se!

Digimadi Market

Digimadi Market

Tržiště pro internetové podnikání

Každý den naši uživatelé řeší poptávky po nejrůznějších službách, které jim pomohou s jejich webovými projekty. Rozmanitost poptávek je opravdu obrovská. Např. grafické práce, kodérské práce, marketingové služby, ale i třeba programování na míru, přepis a korekce textů, překlady, právní či účetní služby. Dokonce lze přes tržiště poptat zakládání společností v nejrůznějších zemích světa.


Jste poptávající
jak začít

Poptávající může nakupovat již existující nabídky ostatních Digimadi uživatelů a zároveň může zadávat tzv. veřejné poptávky. V rámci těchto veřejných poptávek bude poptávající dostávat nabídky od dodavatelů, kde si může vybrat právě takovou, která mu bude vyhovovat nejvíce.

1. krok - Registrujte se v Digimadi
pro účely obchodování v Marketu je to zdarma

2. krok - Vstupte do Marketu

3. krok - Vložte svoji poptávku a čekejte na nabídky

Nabízíte své služby
jak začít

Pokud chcete prodávat své služby, můžete tak učinit formou Nabídek. Nemusíte řešit platební styk s poptávajícím, ani systém pro evidenci a reklamaci zakázek. Vše řešíte v rámci platformy Digimadi. U jednotlivých zakázek máte jistotu platby, protože poptávající platí vždy předem formou 100% zálohy. Vydělané peníze se Vám ukládají na provizní účet, který si můžete nechat kdykoliv vyplatit.

1. krok - Registrujte se v Digimadi
pro účely obchodování v Marketu je to zdarma

2. krok - Vstupte do Marketu

3. krok - Vložte svoje nabídky a čekejte na první zákazníky


Chci začít obchodovatOdesláním formuláře souhlasíte s podmínky užití a s podmínky pro partnery.
Vyzkoušejte si digitální kancelář na 30 dní

JDU DO TOHO