otázky?
ptejte se!

Blog

Digimadi Blog

 

Automatizujte své podníkání
přes CRON úlohy

Automatizací přes CRON úlohy ušetříte při správě svých projektů stovky hodin. Důležitá informace je také ta, že CRON úloha nedělá chyby. Pokud se tedy nastaví určitá činnost, vykonává ji přesně tak, jak se mu zadá.


Nový dvouúrovňový
provizní program

Jsme rádi, že nás podporujete a doporučujete svým přátelům, rodině i svému okolí. A protože chceme, aby pro vás byla spolupráce ještě více zajímavavější, přicházíme s novým provizním programem, a to dvouúrovňovým.


 

Jednoduché sdílení textů
s citlivými informacemi

Představte si situaci, že nutně potřebujete svému týmu zaslat třeba hesla a loginy k FTP účtu nebo jiné soukromé a interní údaje, ale máte právě obavy, že by se mohly dostat do nepovolaných rukou.
Vyšší bezpečnost webu díky HTTPS

Mezi hlavní tři důvody používaní HTTPS, které Google uvádí, patří autentifikace, datová integrita a šifrování. HTTPS šifruje komunikaci v počítačové síti a byl vyvinut především s ohledom na bezpečné internetové transakce.


Zavedení EET pro internetové obchody

Jistě jste si všimli, že již byla zavedena první etapa povinné elektronické evidence tržeb (EET) a to pro hotely a restaurační zařízení. Další etapa se však dotkne každého subjektu, který prodává na internetu ...Digimadi a jeho nové funkce / změny (únor 2016)

Pro ještě větší pohodlí vašeho podnikání Digimadi platformu neustále rozšiřujeme o nové funkce. A aby vám žádná z naších novinek neunikla, přinášíme vám podrobný přehled všech aktuálních změn.


Automatizujte své podnikání přes CRON úlohy

Automatizací přes CRON úlohy ušetříte při správě svých projektů stovky hodin. Důležitá informace je také ta, že CRON úloha nedělá chyby. Pokud se tedy nastaví určitá činnost, vykonává ji přesně tak, jak se mu zadá.Nakupujte a prodávejte v novém Digimadi tržišti

S velkým potěšením můžeme oznámit, že jsme spustili náš Digimadi Market, kde mohou uživatelé naší platformy vzájemně prodávat a nakupovat své služby. Otvíráme tak prostor získat rychle, levně a kvalitně ...


Nový dvouúrovňový provizní program

Jsme rádi, že nás podporujete a doporučujete svým přátelům, rodině i svému okolí. A protože chceme, aby pro vás byla spolupráce ještě více zajímavavější, přicházíme s novým provizním programem, a to dvouúrovňovým.

Vyzkoušejte si digitální kancelář na 30 dní

JDU DO TOHO